€ 1.499,00
% € 1.629,00 (7.98% bespaard)Levertijd: 1-2 werkdagen
Enkele voordelen
- 6 Dagen per week geopend
- Fysieke winkel
- Gratis verzonden v.a. €99
- Groot assortiment top merken
De Nikon Z50 II is een compacte en veelzijdige DX-systeemcamera die hoge prestaties levert voor zowel fotografie als video. Met zijn 20,9 megapixel CMOS DX-sensor en snelle EXPEED 7-processor biedt de Z50 II scherpe, gedetailleerde beelden en uitstekende prestaties bij weinig licht.
De autofocus is snel en nauwkeurig, met oogdetectie en tracking voor mensen en dieren, waardoor het een ideale camera is voor portretten, reizen en spontane momenten. Daarnaast ondersteunt de Z50 II 4K-video-opnames, zodat je naast fotografie ook videomateriaal van hoge kwaliteit kunt maken.
Deze kit wordt geleverd met de Tamron 18-300mm allround zoomlens, een ideale lens voor elke situatie: van groothoeklandschappen tot telefotoportretten en wildlife. De lens biedt een hoog zoombereik, compacte bouw en uitstekende beeldkwaliteit.
Belangrijkste kenmerken
-
DX-formaat CMOS-sensor, 20,9 MP
-
EXPEED 7-processor voor snelle prestaties
-
Snel en nauwkeurig autofocus-systeem met oog- en dierdetectie
-
4K UHD video-opname
-
Tamron 18-300mm lens: veelzijdig zoombereik voor reizen en reportage
-
Compact en lichtgewicht ontwerp, perfect voor onderweg
-
Ideaal voor fotografie en videografie op locatie
Deze kit is perfect voor fotografen die één complete set willen die veelzijdigheid, kwaliteit en draagbaarheid combineert.