LomoChrome Color ’92 Sun-kissed 35mm ISO 400 1-Pack

€ 15,95 

Levertijd: 1-2 werkdagen

Productnummer: 9007710636148

Enkele voordelen

  • 6 Dagen per week geopend
  • Fysieke winkel
  • Gratis verzonden v.a. €99
  • Groot assortiment top merken
Productinformatie "LomoChrome Color ’92 Sun-kissed 35mm ISO 400 1-Pack"

LomoChrome Color ’92 Sun-kissed: golden hour op 35mm film

De LomoChrome Color ’92 Sun-kissed 35mm ISO 400 is een kleurennegatieffilm met een warme, nostalgische uitstraling. Deze bijzondere Lomography-emulsie geeft uw foto’s zachte gele en oranje tinten, warme huidtonen en een herkenbaar analoog filmkarakter. Denk aan het gevoel van een zonnige middag, een vakantie aan zee of het laatste warme licht van de dag.

Sun-kissed bouwt voort op het karakter van LomoChrome Color ’92, maar geeft uw beelden een extra dosis jarennegentig-nostalgie en golden-hour sfeer. Het resultaat is niet klinisch perfect, maar juist levendig, warm en persoonlijk. Een geweldige film voor iedereen die van analoge fotografie en beelden met karakter houdt.

Warme kleuren voor portret, reis en dagelijks leven

De film is bijzonder mooi voor portretten dankzij de stralende, warme huidtonen. Ook vakantiebeelden, straatfotografie, zomerse dagen, familie-momenten en reisfoto’s krijgen een fijne, nostalgische uitstraling. Onder een heldere blauwe lucht kunnen blauw- en oranjetinten een bijna filmische combinatie vormen.

In schaduw of in een studio-achtige situatie kan Sun-kissed juist een zachtere, warmere sfeer geven met subtiele groentinten en levendige rode accenten. Daardoor is deze film niet alleen voor zonnige dagen interessant, maar een veelzijdige rol voor uiteenlopende lichtsituaties.

ISO 400: flexibel gedurende de dag

Met een gevoeligheid van ISO 400 is LomoChrome Color ’92 Sun-kissed een prettige allround 35mm-film. U gebruikt hem buiten op een zonnige dag, bij bewolking, in de schaduw en in veel situaties met beschikbaar licht. ISO 400 geeft u meer flexibiliteit dan een laaggevoelige film, bijvoorbeeld wanneer de dag langzaam overgaat in de avond.

De film heeft geen DX-code. Bij een camera die de ISO automatisch uitleest, is het daarom belangrijk om te controleren of u de gevoeligheid handmatig kunt instellen. Zet uw camera op ISO 400 voor het bedoelde resultaat.

Echte analoge korrel en standaard C-41 ontwikkeling

Sun-kissed heeft een fijne maar zichtbare filmkorrel die uw foto’s die vertrouwde analoge uitstraling geeft. De film wordt ontwikkeld volgens het standaard C-41-proces. U hoeft dus geen speciale ontwikkeling te kiezen. Lever uw volle rol in bij Foto Hofma; wij helpen u graag met ontwikkelen, scannen en eventueel afdrukken.

Deze verpakking bevat één 35mm kleinbeeldfilm met 36 opnames. Hij past in analoge camera’s die 35mm-film gebruiken. Bewaar ongebruikte film koel, droog en uit de buurt van direct zonlicht. Reist u met film? Vraag bij röntgen- of CT-controles waar mogelijk om een handmatige controle.

Belangrijkste kenmerken

  • Type: 35mm kleurennegatieffilm
  • Film: LomoChrome Color ’92 Sun-kissed
  • Aantal films: 1 rol
  • Aantal opnames: 36
  • ISO: 400
  • Filmformaat: 35mm / kleinbeeld
  • Ontwikkelproces: C-41
  • DX-code: nee
  • Beeldkarakter: warme gele en oranje tinten, nostalgische sfeer en fijne korrel
  • Geschikt voor: portret, reizen, vakantie, straatfotografie en dagelijks gebruik

In de doos

  • 1x LomoChrome Color ’92 Sun-kissed 35mm ISO 400 kleurennegatieffilm met 36 opnames

Expertadvies van Foto Hofma

Deze film is een fijne keuze als u warme, sfeervolle foto’s wilt zonder dat u veel hoeft te experimenteren met instellingen. Stel uw camera in op ISO 400 en gebruik hem voor portretten, vakanties of een zonnige dag buiten. De film komt prachtig tot zijn recht in zacht avondlicht, maar is door ISO 400 ook breed inzetbaar bij wisselend weer. Heeft uw camera geen handmatige ISO-instelling? Controleer dan eerst hoe uw camera omgaat met films zonder DX-code.